Pielgrzymka do Fatimy

Biuro podróży Junior zaprasza do zapisywania się na Pielgrzymki do Fatimy. Jest to miejsce, które każdego roku przyciąga tysiące Pielgrzymów z całego świata. To tutaj, w tej niewielkiej portugalskiej wiosce, miały miejsce objawienia Matki Bożej, które głęboko wpłynęły na losy Kościoła i świata. Pielgrzymki do Fatimy to nie tylko okazja do odwiedzenia tego świętego miejsca, ale także czas na duchowe przeżycia i wzrastanie w wierze.

Plan Pielgrzymki do Fatimy

Podczas organizowanych przez nas Pielgrzymek do Fatimy uczestnicy mają okazję poznać historię objawień, które miały tu miejsce w 1917 roku. Trójka dzieci – Łucja, Franciszek i Hiacynta – byli świadkami spotkań z Matką Bożą, która przekazała im ważne orędzia. Wizyty w miejscach związanych z tymi wydarzeniami pozwolą pielgrzymom lepiej zrozumieć ich znaczenie i wpływ na współczesny świat.

W programie pielgrzymki przewidziane są także nabożeństwa w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. To czas na osobiste spotkanie z Bogiem, zawierzenie swoich intencji oraz prośby o łaski. Pielgrzymi mogą uczestniczyć we Mszy Świętej, Koronce do Bożego Miłosierdzia oraz w nabożeństwie różańcowym.

Okazja do spotkania innych osób

Pielgrzymka do Fatimy to również okazja do zacieśniania więzi z innymi uczestnikami. Wspólne przeżycia, modlitwy i rozmowy sprzyjają budowaniu przyjaźni oraz wzajemnemu wsparciu na drodze duchowej. Warto pamiętać, że Pielgrzymowanie to nie tylko odkrywanie nowych miejsc, ale przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem i Bogiem. Poznając inne osoby jest duża szansa, ze w przyszłości będzie można się z nimi wybrać w inne miejsca, np. wspólnie uczestniczyć w Pielgrzymce do Medjugorje lub do Lourdes.

Podczas pobytu w Fatimie pielgrzymi mają również możliwość zwiedzania okolicznych miejscowości i zabytków, takich jak klasztor w Batalha czy sanktuarium w Nazaré. To doskonała okazja do poznania bogatej historii i kultury Portugalii, a także do odpoczynku od codziennych trosk.

Aktualnie dostępne pielgrzymki do Hiszpanii i Portugalii


Wszystkie pielgrzymki zostały wyprzedane.
Zapraszamy do śledzenia bieżącej oferty oraz do wyboru pozostałych atrakcyjnych kierunków pielgrzymek.