Cena 950 zł
Zarezerwuj teraz

Pielgrzymka do Medjugorje w terminie: 12-19.04.2024


Međugorje, Bosnia and Herzegovina
Nie oceniono
Czas trwania

8 dni

Typ wyjazdu

Pielgrzymka

Rozmiar grupy

50 osób

Miejsce wyjazdu

Białystok Warszawa Katowice Gorzyczki

DZIEŃ 1 (piątek 12.04) 4:45 pakowanie bagaży, 5:00 Msza Święta i wyjazd z Białegostoku około godziny 5:40. Przejazd do Słowenii na nocleg (około 20:30). Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2 (sobota 13.04) Śniadanie, przejazd przez Austrię. Przekroczenie granicy Słoweńsko – Chorwackiej. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Chorwacji Maria Bistrica. Dalsza podróż. Przyjazd do pensjonatu GMV w Medjugorje (około 21:00). Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3 (niedziela 14.04) Śniadanie, przejazd do Dubrownika – perły Adriatyku. Zwiedzanie starego miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Msza Święta i różaniec – tajemnice chwalebne w Sanktuarium Św. Jakuba w Medjugorje.

DZIEŃ 4 (poniedziałek 15.04) Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem – historia Medjugorje. Wspólne grupowe zdjęcie pod napisem „MEDJUGORJE”. Obiadokolacja. Msza Święta i różaniec w Sanktuarium Św. Jakuba w Medjugorje.

DZIEŃ 5 (wtorek 16.04) Przejazd na górę Kriżevac. Droga krzyżowa połączona ze wspinaczką.  Śniadanie. Przejazd do stolicy Hercegoviny – Mostaru. Zwiedzanie miasta: m.in. Most Hajruddina. Następnie wizyta w miejscowości Błagaj. Zwiedzanie z przewodnikiem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Msza Święta i różaniec w Sanktuarium Św. Jakuba w Medjugorje.

DZIEŃ 6 (środa 17.04) Poranny przejazd na Górę Objawień Podbrdo. Wspólna wspinaczka połączona z modlitwą różańcową. Powrót do hotelu – śniadanie. Przejazd na Wodospady Kravica. (koszt wstępu 10 Euro/ osoba)  Czas na pamiątkowe zdjęcia oraz kąpiele. Przejazd do Tihaliny. Wspólna Msza Święta w miejscowym Kościele. Obiadokolacja. Msza Święta i różaniec w Sanktuarium Św. Jakuba w Medjugorje.

DZIEŃ 7 (czwartek 18.04) Wykwaterowanie z hotelu. Śniadanie, wyjazd w kierunku stolicy Bośni i Hercegoviny – Sarajewa największego po Stambule skupiska zabytków architektury muzułmańskiej w Europie. Przejazd do hotelu w Słowenii. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

DZIEŃ 8 (piątek 19.04) Śniadanie. Przejazd  na Jasną górę. Msza Święta. Czas wolny na obiad. Dalsza podróż do Białegostoku. Przyjazd w godzinach nocnych.

 

Pobierz program pielgrzymki (PDF)

Informacje praktyczne przed wyjazdem: (PDF)

Atrakcje

  • Zobacz miejsca objawień w Medjugorje,
  • Weź udział w wieczornych nabożeństwach w Kościele św. Jakuba
  • Wyrusz z lokalnym przewodnikiem do najpiękniejszych miejsc w Bośni i Hercegowinie oraz Chorwacji

Trasa pielgrzymki

BIAŁYSTOK - SPLIT - MEDJUGORJE – PODBRDO - WODOSPADY KOCUSA – TIHALINA - MOSTAR – KRIŹEVAC - SEROKI BREG – ZADAR – PIEKARY ŚLĄSKIE - BIAŁYSTOK

  • Przejazd na trasie: Białystok- Medjugorje - Białystok autokarem (wiek: max 7 lat)
  • Zwiedzanie miejsc wymienionych w programie z przewodnikiem i systemem słuchawkowym,
  • 5 noclegów w hotelu w Medjugorje + 2 noclegi w Słowenii/ Czechach, 7 śniadań, 7 obiadokolacji,
  • Ubezpieczenie: Kl i Nnw, obowiązkową składkę na Państwowy Fundusz Turystyczny, opłaty drogowe i parkingowe,
  • Opiekę pilota na całej trasie, opiekę duchowną.
  • Opłaty programowe 300 EUR/osoba obejmują: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz inne atrakcje: usługę przewodnicką, opiekę pilota, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, opłata klimatyczna, opłaty drogowe)- płatne obowiązkowo u pilota w autokarze;

8 dni

Białystok Warszawa Katowice Gorzyczki

Mapa

Međugorje, Bosnia and Herzegovina

Czy do udziału w pielgrzymce potrzebny jest paszport?

Do udział w powyższej pielgrzymce wystarczy dowód  osobisty. Jego data ważności musi być dłuższa o minimum 3 miesiące od dnia powrotu do Polski . Osoby posiadające paszport prosimy również o sprawdzenie jego daty ważności, podróż odbywa się na tych samych zasadach.

Czy program przewiduje nocne podróże?

W ramach tego wyjazdu nie przewidziane są nocne podróże. Zgodnie z naszą polityką staramy się unikać nocnych podróży podczas naszych pielgrzymek.

Cena 950 zł

Potrzebujesz więcej informacji?

Lukasz Gniedziejko

Członek od 2023

Informacje kontaktowe

Adres mailowy

biuro@junior.bialystok.pl

Strona internetowa

junior-pielgrzymki.pl

Telefon

+48 796 192 261

Do zapłaty w autokarze

+ 300 euro/os

Mogą ci się podobać również